کتاب پلاسمای اخترفیزیکی

۰
کتاب پلاسمای اخترفیزیکی

کتاب پلاسمای اخترفیزیکی کتاب منبع واحد درسی پلاسما اخترفیزیک دانشگاه مری کوئن لندن می باشد که توسط سه تن از اساتید گروه فیزیک این دانشگاه نوشته شده است.

این کتاب مشتمل بر ۸ فصل است که در انتهای هر فصل تمرین های مربوط به آن نیز گنجانده شده است و برای تدریس یا مطالعه دانشجویان تحصیلات تکمیلی در زمینه اخترفیزیک پلاسما یا پلاسمای فضایی پیشنهاد می گردد.

امتیاز ترجمه این اثر به زبان فارسی توسط نویسندگان (استیون شوارتس، کریستوفر اوئن، دیوید برگس) به کیارش دانش از اعضای گروه آذرخش پارسی اعطا گردیده است که آخرین ویرایش آن برای سال ۲۰۱۶ میلادی سال گذشته توسط ایشان ترجمه شده و در انتشارات “رمز” (موسسه فرهنگی و آموزشی ادب و دانش ماخ) به چاپ رسید. علاقه مندان می توانند با مراجعه به نمایشگاه کتاب تهران واقع در مصلی، قسمت ناشران آموزشی، سالن ۱، راهروی ۱A، غرفه ۳۷ این کتاب را تهیه نمایند.

همچنین در صورتی که امکان حضور شما در نمایشگاه فراهم نیست، می توانید با پرداخت وجه ۳۰۰۰۰ هزار تومان (قیمت پشت جلد کتاب) و هزینه پست به کارت زیر:

۶۲۱۹-۸۶۱۰-۲۶۲۱-۵۰۵۲ به نام کامبیز خالقی

و ارسال تصویر اسکرین یا فیش پرداختی خود را به همراه مشخصات فردی، شماره تماس، آدرس پستی و کدپستی به نشانی ایمیل info@maakh.com ارسال کرده و این کتاب را خریداری نمایند.

نحوه محاسبه هزینه پست: خرید ۱ الی ۴ جلد، ۱۰۰۰۰ تومان و بیش تر از ۴ جلد به ازای هر جلد ۱۵۰۰ تومان اضافه می گردد.

پاسخگویی به سوالات و پشتیبانی خرید از طریق ایمیل فوق یا شماره تماس ۰۹۱۹۴۹۲۴۸۹۲ (فقط از طریق تلگرام) میسر خواهد بود.

در زیر فهرست کتاب برای علاقه مندان قرار داده شده است: (برای بزرگ شدن روی تصویر بزنید)

 

اعطای حق ترجمه اثر به کیارش دانش

اعطای حق ترجمه اثر به کیارش دانش

 

فهرست

فهرست

 

فهرست

فهرست

 

فهرست

فهرست

 

فهرست

فهرست

 

فهرست

فهرست

 

فهرست

فهرست

ارسال پاسخ

ایمیل شما نمایش داده نمی‌شود. موارد مورد نیاز علامتگذاری شده است *

The Thunderbolts Project

پر بیننده ها

 • mag_field_current_450x370

  میدان های الکتریکی و مغناطیسی در فضا

  ۲ توان گرانش و نیروهای الکتریکی میتوان گفت گرانش نیروی نسبتا ضعیفی است. نیروی الکتریکی کولنی بین یک پروتون و یک الکترون در حدود ۱۰ به توان ۳۹ بار قوی تر از نیروهای گرانشی بین آنهاست. چهار نیروی بنیادین در فیزیک اثرات متقابل هردو میدان گرانشی و الکترومغناطیسی به صورت نامحدودی ادامه دارد.  نیروی نسبی…

 • عضوگیری

  عضوگیری گروه آذرخش پارسی – (شهریور۹۸)

  گروه آذرخش پارسی، عضو می پذیرد انواع عضویت در آذرخش پارسی: ۱٫ عضویت ناپیوسته: ویژه دانشجویان مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد دارای مهارت لازم زبان انگلیسی هر عضو ناپیوسته طی یک بازه زمانی یک ساله در این مجموعه عضویت داشته و از کلیه امکانات لازم گروه بهره ور خواهد شد، این بازه زمانی به نوعی…

 • plasma_lab_450x303

  پلاسما

  ۳ معرفی پلاسما مسئله اینکه جهان از پلاسما تشکیل شده است برای همه شناخنه شده است. در واقع، پلاسما رایج ترین نوع ماده در جهان است. در مکان های مختلف مانند: آتش، چراغ های نئون، و رعد و برق بر روی زمین و فضای کهکشانی و بین کهکشانی یافت می شود. تنها دلیلی که ما…

گروه آذرخش پارسی

گروه تحقیقاتی بین المللی، در زمینه ترویج عمومی و یا مطالعه تخصصی مدل های نوین در علوم طبیعی
آذرخش پارسی، از اسفند ماه سال 1391 با محوریت مطالعه و بررسی مدل های نوین نجومی آغاز به کار نموده است.
www.thunderbolts.info