جلسه توجیهی داوطلبین عضویت افتخاری

۰
2_5

جلسه توجیهی داوطلبین عضویت افتخاری بخش فارسی پروژه بین المللی آذرخش روز شنبه ساعت ۹ الی ۱۱ صبح در فرهنگسرای خانواده با همکاری کانون نجوم ادیسه، برگزار می گردد.

طبق اطلاعیه بخش فارسی پروژه آذرخش که چندی پیش منتشر شد از کلیه داوطلبین متخصص در زمینه برنامه نویسی در حوزه آماده سازی داده های انتقال به سرخ کهکشان های فعال دعوت رسمی برای همکاری به عمل آمد، این پروژه طرح تحقیقاتی یکی از پژوهشگران مطرح مدل کیهان شناسی پلاسما به نام اریک لرنر می باشد.

اریک لرنر از شاگردان هانس آلفونن (برنده نوبل فیزیک و بنیانگذار کیهان شناسی پلاسما) بود پس از وی تحقیقات آلفونن را ادامه داد.

 

cofe3lerner

فرشته معماریان از همکاران این طرح پژوهشی، به ارائه مطلب در این زمینه خواهد پرداخت.

در حال حاضر محمدرضا شفیع زاده و فرشته معماریان از بخش فارسی پروژه آذرخش در انجام این طرح پژوهشی مشارکت دارند، در صورت موفقیت طرح، نام داوطلبین پژوهشی به عنوان همکار پژوهشی قید گردیده و به عنوان عضو افتخاری بخش فارسی پروژه آذرخش معرفی خواهند شد.

 

حضور داوطلبین “شهر تهران” که از طریق ایمیل درخواست همکاری داده بودند در این جلسه الزامی و حضور کلیه علاقه مندان آزاد می باشد.

اسامی افرادی که اعلام آمادگی کرده اند:

تیمور سیف الهی (دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی کیهان شناسی دانشگاه امیرکبیر)

سید محسن موسوی (برنامه نویس)

محمد جواهریان (دانشجوی مقطع دکترا اخترفیزیک دانشگاه زنجان)

مژگان آقاخانلو (دانشجوی تحصیلات تکمیلی دانشگاه فلوریدا)

تئودور هولدن (بخش مرکزی پروژه آذرخش)

ارسال پاسخ

ایمیل شما نمایش داده نمی‌شود. موارد مورد نیاز علامتگذاری شده است *

The Thunderbolts Project

پر بیننده ها

 • mag_field_current_450x370

  میدان های الکتریکی و مغناطیسی در فضا

  ۲ توان گرانش و نیروهای الکتریکی میتوان گفت گرانش نیروی نسبتا ضعیفی است. نیروی الکتریکی کولنی بین یک پروتون و یک الکترون در حدود ۱۰ به توان ۳۹ بار قوی تر از نیروهای گرانشی بین آنهاست. چهار نیروی بنیادین در فیزیک اثرات متقابل هردو میدان گرانشی و الکترومغناطیسی به صورت نامحدودی ادامه دارد.  نیروی نسبی…

 • عضوگیری

  عضوگیری گروه آذرخش پارسی – (شهریور۹۸)

  گروه آذرخش پارسی، عضو می پذیرد انواع عضویت در آذرخش پارسی: ۱٫ عضویت ناپیوسته: ویژه دانشجویان مقطع کارشناسی دارای مهارت لازم زبان انگلیسی هر عضو ناپیوسته طی یک بازه زمانی یک ساله در این مجموعه عضویت داشته و از کلیه امکانات لازم گروه بهره ور خواهد شد، این بازه زمانی به نوعی فرجه آشنایی و…

 • plasma_lab_450x303

  پلاسما

  ۳ معرفی پلاسما مسئله اینکه جهان از پلاسما تشکیل شده است برای همه شناخنه شده است. در واقع، پلاسما رایج ترین نوع ماده در جهان است. در مکان های مختلف مانند: آتش، چراغ های نئون، و رعد و برق بر روی زمین و فضای کهکشانی و بین کهکشانی یافت می شود. تنها دلیلی که ما…

گروه آذرخش پارسی

گروه تحقیقاتی بین المللی، در زمینه ترویج عمومی و یا مطالعه تخصصی مدل های نوین در علوم طبیعی
آذرخش پارسی، از اسفند ماه سال 1391 با محوریت مطالعه و بررسی مدل های نوین نجومی آغاز به کار نموده است.
www.thunderbolts.info